Tanári kar

2019/20-as tanév


Andóné Varga Katalin – angol nyelv

Dr. Antal Laura – szolfézs

Asztalos Andrea – magánének

Ballabás Aliz – gitár

Bátki Hedvig – furulya, oboa, szolfézs

Bede Noémi – testnevelés és sport, környezet, életvitel és gyakorlat, szabadidő

Bedicsné Kenéz Éva – hittan

Bognár Zsuzsanna – történelem, latin nyelv, 10. osztályfőnök

Borosné Kiss Zsuzsanna – zongora

Bősz Piroska – kémia, fizika

Czibulka Mária – tanító, 3. osztályfőnök

Dolfin Jácint János – fuvola, furulya

Domány Rita Valéria – ének–zene, orgona, kórus

Dr. Dominkó István – igazgatóhelyettes, zongora

Eredics Béla – igazgatóhelyettes, magánének

Fábián Anikó – fejlesztő foglalkozás

Farkas-Takács Krisztina – magyar, technika, életvitel és gyakorlat, szabadidő

Fenyvesi Szilvia – magánének, ének főtárgy

Fischer Edina – ének–zene, szolfézs, zenetörténet

Friedrich Attila – igazgató, történelem, 7. osztályfőnök

Frigyesi Márton – magyar nyelv és irodalom, francia nyelv, 9. osztályfőnök

Frigyesi Zoltán – testnevelés és sport

Fucskó Magdolna – tanító, 2. osztályfőnök

Gallai Judit – gordonka, kamarazene

Gergó Ágnes – informatika

Gondos Tibor – matematika, szabadidő, 5. osztályfőnök

Dr. Gulyás Csilla – hárfa

Dr. Győrfi Laura Ditta – zongora, korrepetíció

Heim László – matematika, ének-zene, zeneirodalom, zenetörténet, 8. osztályfőnök

Hermány Irén – francia nyelv

Horváth Lilla – fuvola, furulya

Ivota Kornélia – szabadidő

Jobbágy Anett – magánének

Kapiné Detki Eszter – szolfézs

Kériné Sipos Katalin – testnevelés és sport

Kertész Annamária – gitár

Kiss Zsuzsanna – zongora, zeneszerzés gyakorlat, korrepetíció

Knoll Kornélia – magánének

Kolonits Klára – angol nyelv, német nyelv

Koncz Ádám – történelem, német nyelv

Kőrössy Ágnes – utazó gyógypedagógus

Kubassy Andrea – hegedű

Lang Miklós – magánének

Liebe Nóra – zongora, hárfa

Mir Dávid – néptánc

Murvai Dénes – magánének

Nagy Ákos – liturgikus orgona, korrepetíció, egyházzene-irodalom, gregorián

Nagy Ottó – viola da gamba, gordonka

Nagyné Szőnyi Anetta – magyar, angol

Nyitrai Orsolya – matematika

Oláh Miklós – gordonka

Ott Magdolna – zongora, korrepetíció

Ottlik-Ágostházy Réka Erzsébet – logopédus

Ottlikné Óhegyi Judit – szabadidő

Paál Beáta – matematika, szabadidő, 11. osztályfőnök

Polánszkiné Nádas Ildikó – könyvtárostanár

Polyák Zoltánné – magyar nyelv és irodalom, történelem, hon és népismeret, dráma és tánc

Prokszáné Imhof Krisztina – angol

Salát Ildikó – gordonka

Sapszon Borbála – zene-mozgás, kórus

Sapszon Ferenc – kórus, művészeti vezető

Dr. Seeman László – kürt, trombita, altfurulya

Sütheő Sára – iskolapszichológus

Szefcsikné Nikodém Nóra – vizuális kultúra, művészettörténet, etika

Szigeti Karina – magánének, hangképzés

Szikora Márton – klarinét, furulya

Szokolay Ádámné – zongora

Szörszön Zsuzsanna – szabadidő, 6. osztályfőnök

Tarpay Dorottya – természetismeret, földrajz, biológia

Tillné Steiner Judit – német nyelv, varázsmese

Tóth Benedek – ütő, kamarazene

Tóth Márton – magánének, kórus, kamaraének, zenekar

Tóth Zoltánné – magyar nyelv és irodalom, német nyelv

Tőkés Mária Tünde – szolfézs

Török László – hit- és erkölcstan, szabadidő

Uzsaly Bence – szolfézs, zongora, korrepetíció

Vadas Tamás – hittan, liturgikus gyakorlat, orgonaismeret, népének, szakgimnázium osztályfőnök

Varga Ildikó Kornélia – tanító, fejlesztő foglalkozás, 1. osztályfőnök

Wollner Istvánné – tanító, fejlesztő foglalkozás, 4. osztályfőnök

Zsigmondné Tamasics Katalin – biológia, földrajz, 12. osztályfőnök