Tanári kar

2017/18-as tanév

Andóné Varga Katalin – angol nyelv
Dr. Antal Laura – szolfézs
Asztalos Andrea – magánének
Ballabás Aliz – gitár
Bátki Hedvig – furulya, oboa, kórus
Bede Noémi – testnevelés és sport
Beöthy-Kiss László – magánének, beszéd és színpadi gyakorlat, dalirodalom, kamaraének
Bognár Zsuzsanna – történelem, latin nyelv, 8. osztályfőnök
Borosné Kiss Zsuzsanna – zongora
Bősz Piroska – kémia, fizika
Brebovszky Klára – kórus, szolfézs, ének, zeneelmélet, karvezetés
Czibulka Mária – tanító, 1. osztályfőnök
Dolfin Jácint János – fuvola, furulya
Domány Rita Valéria – ének–zene, szolfézs, orgona, kórus
Dr. Dominkó István – zongora
Eredics Béla – magánének
Fábián Anikó – fejlesztő foglalkozás
Fenyvesi Szilvia – magánének, ének főtárgy
Fischer Edina – ének–zene, szolfézs, zenetörténet
Friedrich Attila – történelem, igazgató
Frigyesi Márton – magyar nyelv és irodalom, francia nyelv, 7. osztályfőnök
Frigyesi Zoltán – testnevelés és sport
Fucskó Magdolna – tanító, 4. osztályfőnök
Gallai Judit – gordonka, kamarazene
Gergó Ágnes – informatika
Gondos Tibor – matematika, napközi, 5. osztályfőnök
Göttinger Pál – szabadidő, tanulószoba
Gulyás Csilla – hárfa
Győrffy Zsófia – klarinét, furulya
Heim Ágota
Heim László – matematika, ének-zene, zeneirodalom, zenetörténet, 12. osztályfőnök
Hermány Irén – francia nyelv
Horváth Lilla – fuvola, furulya
Horváth Márton Levente – zenetörténet, zeneelmélet, zeneszerzés elmélet, zeneszerzés gyakorlat
Ivota Kornélia – szabadidő, napközi
Juhász Judit – zongora, korrepetíció
Kapiné Detki Eszter – ének–zene, szolfézs
Kériné Sipos Katalin – testnevelés és sport
Kertész Annamária – gitár
Kiss Zsuzsanna – zongora, zeneszerzés gyakorlat, korrepetíció
Klausz Róbertné – zongora
Knoll Kornélia – magánének
Kolonits Klára – angol nyelv, német nyelv
Koncz Ádám – történelem, német nyelv
Kovács Márton – néptánc
Kubassy Andrea – hegedű, 11. osztályfőnök
Lang Miklós – magánének
Liebe Nóra – zongora, hárfa
Markolt Sebestyén – vizuális kultúra
Murvai Dénes – magánének
Nagy Ákos – liturgikus orgona, korrepetíció, egyházzene-irodalom, gregorián
Nagy Ottó – viola da gamba
Nagyné Szőnyi Anetta
Nemcsics Kinga – népzene
Nyitrai Orsolya – matematika
Oláh Miklós – gordonka
Oszkóné Finy Bernadett – szabadidő, napközi
Ott Magdolna – zongora, korrepetíció
Ottlikné Óhegyi Judit – napközi
Paál Beáta – matematika, napközi, 9. osztályfőnök
Polánszkiné Nádas Ildikó – könyvtárostanár
Polyák Zoltánné – magyar nyelv és irodalom, hon és népismeret, dráma és tánc
Prokszáné Imhof Krisztina – angol
Salát Ildikó – gordonka
Sapszon Borbála – zene-mozgás, kórus, szolfézs
Sapszon Ferenc – kórus
Seeman Anna
Seeman László – kürt, trombita, altfurulya
Simon Ágnes
Szefcsikné Nikodém Nóra – vizuális kultúra, művészettörténet, etika
Szokolay Ádámné – zongora
Szörszön Zsuzsanna – tanító, technika, 6. osztályfőnök
Takács Krisztina – technika, életvitel és gyakorlat, napközi, fejlesztő foglalkozás
Tarpay Dorottya – természetismeret, földrajz, biológia
Tillné Steiner Judit – német nyelv
Tóth Benedek – ütő, kamarazene
Tóth Márton – magánének, kórus, kamaraének, zenekar
Tóth Zoltánné – magyar nyelv és irodalom, német nyelv
Török László – hit- és erkölcstan, szabadidő, napközi
Vadas Tamás – hittan, liturgikus gyakorlat, orgonaismeret, népének, 1/13-2/15. osztályfőnök
Varga Ildikó Kornélia – tanító, 3. osztályfőnök
Wollner Istvánné – tanító, fejlesztő foglalkozás, 2. osztályfőnök
Zsigmondné Tamasics Katalin – biológia, földrajz, 10. osztályfőnök