A 2017-18. tanév eredményei

Ebben a tanévben a Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola elnyerte a Magyar Alapfokú Művészetpedagógiai Értéktár kitüntető címet.

Az iskola összesített tanulmányi átlaga: 4,32

Az érettségi vizsga tanulmányi átlaga: 4,34

Emelt szintű érettségi vizsgák száma: 29 ( 24 jeles, 3 jó, 2 közepes)

Emelt szintű nyelvi érettségi eredményük alapján államilag elismert nyelvvizsgát szerzett tanulók száma: 12 tanuló középfokú, 1 tanuló alapfokú nyelvvizsgát szerzett.

KITŰNŐ TANULMÁNYI EREDMÉNNYEL ZÁRTÁK A 2017-18. TANÉVET

Gálhidy Julianna, Szefcsik Leó

Csapó Kinga, Fejérdy Bernát, Kapocs Ilka, Kozma Lilla, Ménesi Adél, Paál Natália, Ujhegyi Zsófia

Horváth-Sulyok Franciska, Schweigert Nóra, Szöllősi Katica, Tőzsér Eszter

Hochstein Lili, Varga Júlia, Jancsó Gergő, Rába Gergő

Fabiny Lujza, Kéry Johanna, Werner Júlia

Benkő Lilla

Vadas Soma

Vadas Hanga

ÉRETTSÉGI VIZSGÁJUKON KITŰNŐ EREDMÉNYT ÉRTEK EL

 Bibó Hanna

Kemenes János

ARANY-PENNA DÍJBAN RÉSZESÜLTEK

  1. osztály: Varga Franciska
  2. osztály: Kozma Lilla
  3. osztály: Berki Boglárka
  4. osztály: Bokros Johanna

 

  1. VERSENY EREDMÉNY TANULÓ(K) NEVE
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

    DÉL-BUDAI körzet 3. oszt.

    2. helyezés Lepesi-Benkő Máté Gyula, Soha Róza, Szöllősi Katica, Tőzsér Eszter
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

    DÉL-BUDAI körzet 4. oszt

    2. helyezés Varga Júlia Emma, Csapó Benedek, Hochstein Lili Anna, Zsuffa Zsombor
    Országos Honismereti Tanulmányi Verseny 1. helyezés Varga Júlia, Szabó Dániel és Soós Veronika
    Kolping-intézmények és a budapesti katolikus iskolák közötti szavalóverseny 3. helyezés Gorka Heléna
    Kolping-intézmények és a budapesti katolikus iskolák közötti szavalóverseny 2. helyezés Szefcsik Boldizsár
    Kerületi szavalóverseny 2. helyezés Berki Benedek
    Kerületi szavalóverseny 1. helyezés Szefcsik Boldizsár
    Budapesti szavalóverseny 5. helyezés Szefcsik Boldizsár
    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulója 3. helyezés Lakatos Lelle
    Egyetemi Katolikus Gimnázium és a KZMK versmondó versenye 2. helyezés Berki Benedek
    Egyetemi Katolikus Gimnázium és a KZMK versmondó versenye 3. helyezés Ménesi Julianna
    Horváth Mihály tehetséggondozó és múzeumbarát történelemverseny 7. helyezés Szentpály-Juhász János
    Horváth Mihály tehetséggondozó és múzeumbarát történelemverseny 8. helyezés Szentpály-Juhász Mária
    Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny kiemelt dicséret Bibó Emma
    Arany Dániel Matematika Verseny országos 6. helyezés Somorjai Noémi
    Országos Fuvolaverseny különdíj Ábrahám Orsolya
    VI. Országos Hárfaverseny 1. helyezés Nagy Veronika
    VI. Országos Hárfaverseny 1. helyezés Fejérdy Klára és Soós Karolina
    Friss Antal Csellóverseny budapesti fordulója 1. helyezés Kasza Margit
    Friss Antal Országos Csellóverseny 2. helyezés Kasza Margit
    V. Bartók Béla Nemzetközi Zongoraverseny kiemelt nívódíj Szakál Zsófia
    Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj Szakál Zsófia
    Messzehangzó Alapítvány Ösztöndíj Andor Mátyás
    VIII. Ferenczy György Nemzetközi Zongoraverseny dicséret Balázs Réka, Király Árpád
    “Gyermeki szívvel lelkendezünk Érted” elnevezésű Bartók emlékverseny 1. helyezés Vadas Soma
    “Gyermeki szívvel lelkendezünk Érted” elnevezésű Bartók emlékverseny különdíj Andor Mátyás
    Gyáli Kamarazene Fesztivál ezüst minősítés Zsigmond Szabolcs, Ménesi Julianna,  Fabiny Lujza, Dérczy Anna
    Budapesti Furulyaverseny bronz minősítés Jakab Julianna
    Budapesti Furulyaverseny dicséret Fabók Csilla
    Országos Oboa Fesztivál ezüst minősítés Benkő Lilla
    Országos Oboa Fesztivál bronz minősítés Andor Mátyás, Morandini-Gut Dániel
    Földváry Miklós AMI Regionális Blockflöte verseny aranydiploma, különdíj Hochstein Lili
    XIII. Budapesti Fuvolaverseny kiemelt arany Hochstein Lili
    Tordasi Duatlon Verseny 2. helyezés Bokros Johanna
    Ifjúsági és Felnőtt Országos Műugró Bajnokságon 7. helyezés Soós Veronika

További cikkek