Verseny eredmények a 2016/17-es tanévben

Kolping Szavalóverseny I. kategória dicsérő oklevél – Tőzsér Eszter 2. osztály

Kolping Szavalóverseny II/a kategória III. helyezés – Varga Júlia 3. osztály

Kolping Szavalóverseny II/b kategória I. helyezés – Szefcsik Boldizsár 4. osztály

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny – körzeti forduló III. helyezett lett a “Betűk völgyében” csapat:

Csapó Benedek, Hochstein Lili, Varga Júlia, Zsuffa Zsombor

A Montágh Imre emlékére szervezett Mondd ki szépen! szépolvasóverseny kerületi fordulójában III. helyezés Szefcsik Boldizsár.

Horvát Mihály tehetséggondozó és múzeumbarát történelemverseny III. helyezés – Szentpály-Juhász Mária 5. osztály

A “Szivárványhíd” Országos Levelező Irodalmi versenyen az 5. osztály 3 fős csapata 9. helyezést ért el.

Nagy Zsuzsanna, Szentpály-Juhász Mária és Benkő Mihály

A 8.osztály csapata a Bolyai Matematika Csapatversenyen kerületi 4. lett.
Somorjai Noémi a kerületi Zrínyi Ilona Matematikaversenyen 8.,
a Varga Tamás Matematikaversenyen a II. (budapesti) fordulóban 72.,
a kerületi Matematikaversenyen 1. helyezést ért el.

A 9. osztály a Matematika Határok Nélkül nemzetközi matematikaversenyen a matematikát maximum heti 4 órában tanulók kategóriájában 32 magyarországi osztály közül a 10. helyezést érte el

A Bay Zoltán Tudomány- és Technikatörténeti Alapítvány (BZA) és a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Egyesült Innovációs és Tudásközpontja (BME EIT) „Matematika mindenkinek ” címmel idén is versenyt hirdet a középiskolák 9-13. osztályos tanulói számára.

I. helyezett lett a FÚGA csapat, tagjai:
Bálint Mátyás
Oláh Sarolta
Vadas Hanga
Vadas Soma

III. helyezett lett az ILLÚZIÓ csapat, tagjai:
Fülöpp Réka
Lovász Kolos

 

XII. Kodály Zoltán Országos Szolfézs és Népdaléneklési Verseny

IV.kat. országos III. helyezett – Vadas Soma 9. osztály

  1. kat. országos III. helyezett – Bálint Mátyás 12. osztály

 

Kodály Zoltán Nemzetközi hegedűverseny I. helyezett – Falaky Réka 5. osztály

 

  1. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolafesztivál és Fuvolaverseny

Ábrahám Orsolya 8. osztály – ezüst minősítés,

Vadas Soma 9. osztály – arany minősítés

 

  1. Kodály Zoltán Zongoraverseny

Lőcsei Panna 8. osztály – I. helyezett

Szakál Zsófia 11. osztály – II. helyezett

Vadas Soma 9. osztály –  III. helyezett

Andor Mátyás 9. osztály – dicséret.

 

Banda Ede csellóverseny

Kasza Margit 10. osztály –  ezüst minősítés

 

XII. Kárpátaljai Nemzetközi Művészeti Fesztivál

Zsigmond Szabolcs 11. osztály, Tárogató, I. helyezett

 

Többpróba Diákolimpia

  1. korcsop lány II. helyezés
  2. korcsop fiú II. helyezés
  3. korcsop fiú III. helyezés
  4. korcsop lány egyéni eredmény II. helyezett Bede Borbála

 

Ping-pong diákolimpia

  1. korcsoport I helyezett – Török Hayató 8. osztály

kerületi labdarúgó bajnokság

  1. korcsoport 2. hely

Nagy Bálint

Gönczöl László

Andor Máté

Gálhidy Zoltán

Újhegyi Gergely

Sulyok Zsombor

Török Hayato

Boros Mátyás

Soós Veronika 3. oszt. Magyar Műugró Szakszövetség három minősítő versenyén

Az első, Tavaszi Minősítő Versenyt (2017. március 11.) és a második, Húsvéti Minősítő Versenyt (2017. április 22.) Veronika megnyerte, a harmadik minősítő versenyen, a Duna Aréna Minősítő Versenyen (2017. május 21.) harmadik helyezést ért el.

 

Budapesti Úszóbajnokság III. helyezett – Bálint Mátyás 12. osztály

 

További cikkek