Tankerület Kiváló Diákja Díj

Örömmel hirdetem, hogy Vadas Hanga Napsugár a Tankerület Kiváló Diákja elismerésben részesült, melyet Hajnissné Anda Éva tankerületi igazgató asszonytól vett át.  Nagyon büszkék vagyunk Rá, és szeretettel gratulálunk!

Jubileumi “Ki mit tud?”

 

 

 

 

Ki MitTud? – 2018 április 11-16.

A Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola 30 éves fennállásának tiszteletére idén Ki Mit Tud? -ot szerveztünk az iskolában.

A zsűri tagjai között szerepeltek volt és jelenlegi kórusiskolás tanárok és diákok, és meghívott művésztanárok egyaránt. Az ének és egyéb kategória zsűrielnöke Lipták Mária, a hangszeres zsűri elnöke Prof. Dr. habil Csetényi Gyula fuvolaművész volt.

A zsűri 144 oklevelet osztott ki – 6 kiemelt nívódíj, 5 nívódíj, 3 Kodály különdíj, 33 Arany,

48 Ezüst és 50 Bronz oklevél talált gazdára.

Támogatóink voltak:

Budapesti Fesztiválzenekar, Csokoládé Múzeum, 3D Gallery Budapest, Hungaroton, ICO, Kaláka Zenebolt, Nemzeti Színház, Sugar Shop és a Victoria Music.

 

Eredmények:

Ének kategória:

Kiemelt Nívódíj: Kristofics Kornél (6.o) – Morandini-Gut Dániel (7.o.)

Kodály különdíj: Fehér Nóra (12.o)

Különdíj: Octo limaces – (9.o) Dékány Rózsa, Dudits Borbála, Melegh Blanka, Nagy Kincső,

Somorjai Noémi, Ormosi Orsolya, Pintér-Rápa Damos, Ujhegyi Gergely

Arany: Kozma veronika- Fehér Nóra – Szakál Zsófia (12.o)

Ezüst: Horváth Sarolta  (8.osztály)

Bronz: Vantukh Anastasia (7.o)

Cseh Barnabás (10.)

 

 

Egyéb kategória:

Kiemelt Nívódíj: Vadas Hanga (12.o)

Arany és különdíj: Dinyés Márton – Krizsán Tamás (10.o)

Arany: Szefcsik Boldizsár (5.o)

Gálhidy Sára – Hasuly Alexandra (12.o)

kamara: Börcsök Berta, Kasza Edit, Bibó Emma, Jaczkovits Viktória, Tokodi Mátyás,

Vadas Soma, Cseh Barnabás (10.o), Nemcsics Erzsébet, Kéri-Nagy Petra,

Pusztai Enikő, Oláh Sarolta, Oszaczki László, Kemenes János (12.o)

Ezüst és különdíj: francia csapat – (7.o) Alliquander Mária, Bánfalvi Dániel, Horváth Ákos,

Mikló Veronika, Soós Virág, Vantukh Anastasia, Werner Júlia, Werner Mária

Ezüst:   Kristofics Kornél (6.o)

Berki Benedek (7.o)

Bronz: Hajnal Anna (6.o)

Hidasi Hanna (5.o)

Varga Júlia (4.o)

 

 

Alsósok – szóló kategória:

Nívó díj: Bokros Johanna (4.o)

Kodály különdíj: Fabók Csilla (4.o)

Arany: Gorka Heléna (3.o)

Malmsten Anikó (3.o)

Szilágyi Emese (3.o)

Ezüst:  Nagy Veronika (4.o)

Naszvadi Levente (2.o)

Rózsa Dorka (2.o)

Bronz:  Berki Bálint (4.o)

Bukvai Borbála (2.o)

Daróczi Anna (4.o)

Horváth-Sulyok Franciska (3.o)

Jakab Mirella (3.o)

Mikula Gyöngyi (2.o)

Oláh Ildikó Napsugár (4.o)

Tóth János Zsigmond (4.o)

Zsuffa Zsombor (4.o)

 

 

Alsósok – kamara kategória:

Arany: Tőzsér Eszter (3.o) – Varga Júlia Emma (4.o)

Ezüst:  Hajnal Virág – Szöllősi Katica – Soha Róza (3.o)

Bronz: Büki Ráchel – Szentpály-Juhász Hedvig Márta (3.o)

Csapó Benedek – Hochstein Lili Anna (4.o)

Jakab Mirella – Horváth Sulyok Franciska (3.o)

Nagy Veronika – Paál Janka (4.o)

Sifter Mátyás – Tóth János (4.o)

 

 

Felsősök – szóló kategória:

Kiemelt Nívódíj: Balázs Réka (6.o)

Arany: Kilián Abigél (5.o)

Gilincsek Ákos (7.o)

Ezüst: Schweigert Dániel (8.o)

Ujhegyi Dorottya (6.o)

Bronz: Alliquander Mária Anna (7.o)

Benkő Lilla (8.o)

Fejérdy Klára (5.o)

Kállai-Bálint Bálint (6.o)

Szentpály-Juhász Mária Margit (6.o)

 

 

 

Felsősök – kamara kategória:

Nívódíj: Fabók Anna – Török Anna (8.o)

Arany: Andor Anna (3.o) – Andor Áron (6.o)

Boros Lilla – Gorondi Amália (5.o)

Horányi Róza – Tóth Angéla (7.o)

Fejérdy Piroska (4.o) – Fejérdy Klára (5.o)

Ezüst: Fejérdy Klára – Soós Karolina (5.o)

Gakovic Klára – Kapocs Hanna (8.o) – Gorondi Amália (5.o) – Lendvai Zsuzsanna (6.o)

Gorondi Amália – Péter Katalin (5.o)

Horváth Borbála – Kő Rózsa (6.o)

Rába Gergely – Varga Bence (6.o)

Bronz: Balázs Réka (6.o) – Varga Júlia Emma (4.o)

Bagyula László – Horváth Ákos – Bánfalvi Dániel – Kacskovics Barnabás (7.o)

Lakatos Lelle (5.o) – Margitai Petra (6.o)

 

 

Gimnázium – szóló kategória:

Kiemelt nívódíj: Ábrahám Orsolya (9.o)

Vadas Soma (10.o)

Kodály különdíj: Vadas Soma

Ezüst: Vadas Hanga (12.o)

Király Árpád (9.o)

Bronz: Andor Mátyás (10.o)

Cseh Viola (10.o)

 

 

Gimnázium – kamara kategória:

Nívó díj: Kasza Edit (10.o) – Kasza Margit (11.o)

Arany: Bibó Emma – Cseh Viola (10.o)

Ezüst: Barasevich Borbála- Kasza Margit (11.o)

cselló szextett- klarinét: Dérczy Anna (4.o)  – Fabiny Lujza – Ménesi Julianna (8.o) –

Benyó Klára (9.o)  – Gorondi Amália – Kasza Margit (11.o) –

Zsigmond Szabolcs (12.o)

Bronz: Ábrahám Orsolya, Liptai Johanna, Dudits Borbála, Jaczkovits Tünde, Vadas Soma

Kaposi Dorottya – Kasza Edit (10.o)

 

 

 

 

 

Ebédbefizetés június hónapra

Ebédbefizetés 2018 június hónapra

11 napra

Ebéd 9-13. évfolyam: 350,52 Ft/nap

       Ebéd 1-8. évfolyam: 299,72 Ft/nap

 2018.május 9-én szerdán 12:00 – 17:00 óráig

2018.május 16-án szerdán 7:00 – 12:00 óráig

 

 

  • Átutalással fizető szülők legkésőbb 2018. május 20-ig tudják utalni a júniusi térítési díjat
  • NAPOK SZÁMA SZOROZVA NAPI ÁRRAL, kedvezmény esetén osztva kettővel
  • (közleményrovat feltüntetni: gyermek neve, osztálya, hó. az iskola nevének rövidítése: KZMK)

Utalás az ÉSZGSZ részére OTP 11784009-15793803-10010000 alszámla